ОБАВЕШТЕЊЕ О ДОБИЈАЊУ ПОТПИСА ИЗ КЛИНИЧКЕ БИОХЕМИЈЕ

Поштовани студенти,

Обавештавамо вас да ће потписивање индекса из клиничке биохемије, за студенте који су стекли право на потпис, бити организовано у недељи од 8 – 12. 1. 2024. године. Индексе можете донети до 12 часва у вежбаонице биохемије на Хистофизиолошком институту (када предате индекс нагласите да је за потпис из Клиничке биохемије) и покупити их истог дана од 13-14 часова. Индексе доносити према следећем распореду:

Понедељак : група II, индексе потписује доц. др Весна Ћорић

Уторак: група III, индексе потписује доц. др Анђелка Исаковић

Среда: група IV, индексе потписује доц. др Татјана Николић

Четвртак: група V, индексе потписује проф. Др Александра Исаковић

Петак: група I, индексе потписује доц. др Татјана Николић

Молимо вас да индекси буду попуњени: Клиничка биохемија, 15 часова предавања, 15 часова вежби.

Уколико долазите по потпис у термину друге групе, молимо вас да на индексу назначите која сте група ради лакше провере евиденције вашег присуства.

Индекс не морате донети нити преузети лично.

За студенте који не стекну право на потпис до петка, 12. 1. 2024. биће организован накнади термин за потписивање, у понедељак, 15. 1. 2023. од 10-11 часова у вежбаоницама биохемије.

Катедра клиничке биохемије